Бахмацькі рятувальники навчали школярів – ВАРВА СЬОГОДНІ

Бахмацькі рятувальники навчали школярів

З метою навчання учнівської молоді правильно поводитись у тій чи іншій небезпечній ситуації та в рамках проведення “Днів безпеки життєдіяльності”, що тривають у закладах освіти Чернігівщини, 26 квітня фахівцями Бахмацького районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області було проведено відкритий урок безпеки для учнів 5-11 класів Батуринської школи, пише сайт Бахмач Сьогодні з посиланням на ДСНС у Чернігівській області.

Під час заходу у доступній для дітей формі їх було ознайомлено із основними вимогами правил безпеки життєдіяльності, зокрема, поводження з відкритим вогнем, користування побутовими нагрівальними та електричними приладами, перебування біля водойм, у лісопаркових зонах, а також ознайомлено з першочерговими діями під час виникнення пожежі та при виявленні вибухонебезпечних предметів. В ході уроку учнівська молодь  мала змогу ознайомитись з гідравлічним оснащення аварійно-рятувальних автомобілів, яке найчастіше застосовують під час звільнення постраждалих із понівечених автомобілів після дорожньо-транспортних пригод.

Захід виявився цікавим і пізнавальним. Діти отримали від фахівця ДСНС України вичерпні відповіді на поставлені запитання та запевнили його, що дотримуватимуться правил безпечної поведінки у побуті й під час дозвілля.

Джерело: Бахмач Сьогодні

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*