Хто винен? Жахливі дії лікарів покалічили молоду маму: після пологів вона не може встати з ліжка (ВІДЕО)

Після народження сина жінка виявилася прикутою до ліжка.

Породілля Ірина Войтехівська звинувачує медиків у використанні забороненого акушерського прийому Кристеллера, при якому дитину з утроби вичавлюють ліктями. Саме такі дії медиків жінка вважає причиною того, що після пологів виявилася прикутою до ліжка, йдеться в сюжеті ТСН, передає ЧЕРНІГІВ.

Молода мама не може взяти власного сина на руки, заколихати його і навіть просто підійти до дитячого ліжечка, коли він плаче. Ромчика вже півтора місяця доглядає бабуся. Це сталося, бо під час переймів в Ірини розійшлися лонові кістки. 4,5-кілограмовий хлопчик був завеликим для такої будову тазу, тож пологи були важкими.

Западные СМИ: автомобиль Путина попал в смертельное ДТП

“Чому вони не запропонували робити кесарів розтин – я досі не розумію. Вони ж бачили, що все неправильно йде”, – каже породілля.

Войтехівська пригадує, як праворуч на неї навалилася ліктями та всією вагою лікарка. Від цього, впевнена жінка, в неї й розійшлися тазові кістки. Спершу породілля цього не зрозуміла. Вона навіть підводилася на ноги, попри пекельний біль. Але потім просто почала втрачати чутливість.

Прийом Кристеллера, про який говорить Ірина, заборонений в Україні та більшості країн світу.

У Франції достатньо усного повідомлення від жінки, щоб акушера-гінеколога позбавили практики пожиттєво. В пологовому будинку твердять, що його не застосовували. Медики запевняють, що якби це сталося – насамперед постраждала би дитина, а не породілля. Здоров’я ж малюка вважають підтвердженням своєї правоти.

Чи могли медики запобігти травмі, тепер буде вирішувати суд. Ірина вже звернулася до юристів, адже відновлюватися після пологів їй доведеться щонайменше півроку. За два місяці їй дозволять потихеньку підводитися з ліжка. Увесь цей час молода мама не зможе самостійно доглядати за малюком.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*