Нельотна погода: На Чернігівщині загинули сотні перелітних птахів, розбившись об асфальт (ВІДЕО) – ВАРВА СЬОГОДНІ

Нельотна погода: На Чернігівщині загинули сотні перелітних птахів, розбившись об асфальт (ВІДЕО)

Під час зливи через погану видимість гагари могли переплутати мокрий асфальт з водоймою, яка служить для них злітною смугою.

На Чернігівщині близько сотні перелітних птахів під час негоди сплутали вологу заасфальтовану дорогу з річкою і розбилися, повідомляють Нескучные новости, передает ЧЕРНІГІВ.

Місцеві жителі двох сіл, Червоного та Олишівки, після сильної зливи знайшли на дорогах десятки покалічених птахів, деякі були мертвими. Загиблих пернатих повезли на експертизу. Зо два десятки гагар вдалося врятувати мисливцям. Їх відразу повезли до найближчої річки, тому що на суші їм не вижити.

Юлія Зозуля: “Хочу, щоб українці не чули страшні цифри “200” і “300””

Гагари планують свій переліт тільки над водоймами. З землі ці птахи не можуть піднятися в небо. Річка для них, як злітна смуга, тому як вони опинилися над населеним пунктом, загадка для вчених.

Під час сильної зливи гагари з висоти пташиного польоту могли сплутати вологу заасфальтовану дорогу з річкою, вибилися з сил і сіли на асфальт. При цьому травмували крила, деякі птахи загинули від ураження електричним струмом від високовольтних ліній.

 

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*