Прокуратура Чернігівщини домоглась суворішого вироку за замовне вбивство

Колегією суддів апеляційного суду області скасовано вирок  Новозаводського районного суду м. Чернігова, яким у лютому поточного року місцевого жителя засуджено до 8 років позбавлення волі за організацію готування умисного вбивства колишньої дружини на замовлення (ч. 3 ст. 27, ч. 1 ст. 14, п. 11 ч. 2 ст. 115 КК України).

Як встановлено, обвинувачений через неприязні стосунки до жінки внаслідок розподілу спільного майна звернувся до знайомого з пропозицією за 25 тис доларів США вчинити її вбивство, говорить прес-служба прокуратури Чернігівської області, передає ЧЕРНІГІВ.

Ураховуючи наявність достатніх підстав вважати, що готується скоєння особливо тяжкого злочину, проведено контроль за його вчиненням у формі імітування обстановки, а саме, вбивства жінки обвинуваченого.

Завдяки вказаним спільним діям прокуратури та УСБУ в області злочин попереджено, а особу, яка його організувала, викрито.

З метою забезпечення кримінальної відповідальності обвинуваченого із врахуванням ступеня тяжкості та суспільної небезпеки вчиненого злочину прокуратурою області вирок оскаржено у зв’язку із м’якістю призначеного покарання.

Сукупністю зібраних доказів прокурор довів та апеляційний суд 28.09.2016  підтримав необхідність призначення більш суворої міри покарання, ухваливши новий вирок з призначенням покарання у виді 10 років позбавлення волі.

Рішення суду набрало законної сили з моменту його проголошення.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*