СБУ ліквідувала самопроголошену псевдодержаву (ФОТО) – ВАРВА СЬОГОДНІ

СБУ ліквідувала самопроголошену псевдодержаву (ФОТО)

Правоохоронці вилучили статути, бланки паспортів довільного зразка, водійські права, банкноти власного виготовлення і автомобільні номери.

Співробітники СБУ в Чернігівській області викрили псевдодержавне утворення “Титульний суверенний народ України”. Про це повідомили в прес-службі відомства, передають ЧЕРНІГІВ.

“Група осіб створила самопроголошені владні структури, в тому числі органи місцевого самоврядування, судові та правоохоронні органи, фінансові установи”, – йдеться в повідомленні. Крім того, члени незаконного об’єднання не визнають повноважень державних органів влади та відмовляються виконувати вимоги українського законодавства.

“В Луганске хочется застрелиться”, – донька пропагандиста “ЛНР” (ВІДЕО)

В СБУ зазначили, що в незаконному об’єднання видавали жителям регіону “паспорти людини корінного народу України” з обіцянкою звільнення від оподаткування, ухиленням від сплати комунальних платежів і недоторканністю майна. У ході обшуків оперативники вилучили у членів псевдодержави статути, бланки паспортів довільного зразка, водійські права, банкноти власного виготовлення і автомобільні номери.

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*