У Чернігові розпочались “Дні туризму” – ВАРВА СЬОГОДНІ

У Чернігові розпочались “Дні туризму”

Традиційно квітень для Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю розпочався із «Днів туризму», які проходять в урочищі Ялівщина для учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернігова. Школярам під час змагань пропонується подолати різні туристичні етапи: колода, паралельні мотузки, в’язання вузлів на швидкість, завдання з топографії, туристична вікторина тощо. Першими участь у «Днях туризму» взяли ЗНЗ №21 і №5, загалом подали заявки 27 загальноосвітніх навчальних закладів міста, пише ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Чернігівську міську раду.

Програма змагань, організованих Центром ТОВРДМ:

21 – 22 квітня – відкриті міські особисто-командні змагання з пішохідного туризму серед учнів та вихованців ЗНЗ та ПНЗ міста (головний суддя змагань Д. Є. Журба).

22 – 23 квітня – Чемпіонат Чернігівської області зі спортивного орієнтування (головний суддя Чемпіонату Г. Г. Купрієнко).

4 – 5 травня – міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У Центрі ТОВРДМ працюють консультаційні пункти з підготовки команд до етапів «Теренова гра» (контактна особа Г. Г. Купрієнко) та «Туристсько-спортивна смуга перешкод» (контактна особа Д. В. Житник).

13 травня – гра-вікторина з історичного орієнтування «Краєзнавчий калейдоскоп» серед гуртківців Центру.

Для додаткової інформації та консультацій звертайтеся за телефоном 3–12–40.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*