У Козельці правоохоронці провели для школярів урок дорожнього руху

Одним з пріоритетних напрямків у діяльності поліції й надалі залишається профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю молоді.

Суха статистика свідчить, що на Чернігівщині з початку року в ДТП травмувалися 8 неповнолітніх, одна дитина загинула. Про це пише КОЗЕЛЕЦЬ СЬОГОДНІ із посиланням на ГУ НП в Чернігівській області.

Аби неповнолітні не потрапляли в дорожньо-транспортні пригоди, поліцейські постійно проводять різноманітні профілактичні заходи, направлені на попередження та недопущення дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Старший інспектор ювенальної превенції та старший інспектор з дорожнього нагляду завітали до Козелецької школи №3, де провели для школярів 5-6 класів цікавий захід з безпеки дорожнього руху.

Поліцейські розібрали типові дорожньо-транспортні пригоди, які зазвичай трапляються за участю неповнолітніх, нагадали учням основні дорожні знаки, які повинні знати юні пішоходи.

Правоохоронці розповіли дітям про те, що дорога сповнена несподіванок та небезпек. Тому потрібно бути завжди уважними та обережними, добре вивчити та знати Правила дорожнього руху й повсякчас дотримуватися їх. Важливим пунктом програми спілкування з поліцейськими стала наочна демонстрація можливостей захисного екіпірування для водіїв велосипедів та мопедів, користувачів роликових ковзанів і скейтбордів.

Програма заходу була насиченою та напрочуд цікавою. Зустріч пройшла у веселій та невимушеній атмосфері. Поліцейські висловили переконання, що такі зустрічі принесуть необхідні знання і уміння, аби діти відчували себе безпечно на проїзній частині, знали основні Правила дорожнього руху та навчали інших.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*