У підприємства, яке ухилялося від сплати податків було вилучено 3,4 млн грн – ВАРВА СЬОГОДНІ

У підприємства, яке ухилялося від сплати податків було вилучено 3,4 млн грн

У Чернігівській обл. податкова міліція спільно з прокуратуою на ухиленні від сплати податків викрили підприємство, яке займається реалізацією харчових домішок. Про це йдеться у повідомленні прес-служби обласного управління Державної фіскальної служби (ДФС), передає ЧЕРНІГІВ.

У відомстві повідомили, що вказане підприємство протягом 2014-2016 рр. здійснило ввезення на митну територію України з Китаю, Німеччини та Нідерландів харчових домішок на суму понад 100 млн грн, які надалі було реалізовано підприємствам реального сектору економіки та частково за необліковану готівку суб’єктам господарювання-неплатникам ПДВ.

“Надалі службові особи відобразили в обліку безтоварні операції з продажу імпортованих харчових домішок на адресу підприємств м. Києва та Київської обл. Під час відпрацювання зазначених СГД встановлено, що вони мають ознаки фіктивності”, – зазначили у ДФС, додавши, що допитані керівники причетність до створення та діяльності вказаних підприємств заперечують. У відомстві зазначили, що стосовно ряду суб’єктів господарської діяльності з ознаками фіктивності було внесено матеріали до ЄРДР за ст. 205 Кримінального кодексу України.

Встановлено, що вказані особи не відображали реалізацію придбаних харчових домішок, а здійснювали відображення в податковій звітності заміни номенклатури товару на будівельні матеріали та послуги підприємствам реального сектору економіки.

У ході проведених на підставі ухвали суду обшуків в офісі та складах підприємства було вилучено понад 3,4 млн грн в т.ч. 46,6 тис. дол., сервери, ноутбук, чорнові бухгалтерські документи та записи, а також документацію, в якій відображено реалізацію продукції фіктивним підприємствам.

За вказаними фактами проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України за фактом умисного ухилення від сплати податків службовими особами ТОВ “Е” (м. Чернігів).

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*