У підприємства, яке ухилялося від сплати податків було вилучено 3,4 млн грн

У Чернігівській обл. податкова міліція спільно з прокуратуою на ухиленні від сплати податків викрили підприємство, яке займається реалізацією харчових домішок. Про це йдеться у повідомленні прес-служби обласного управління Державної фіскальної служби (ДФС), передає ЧЕРНІГІВ.

У відомстві повідомили, що вказане підприємство протягом 2014-2016 рр. здійснило ввезення на митну територію України з Китаю, Німеччини та Нідерландів харчових домішок на суму понад 100 млн грн, які надалі було реалізовано підприємствам реального сектору економіки та частково за необліковану готівку суб’єктам господарювання-неплатникам ПДВ.

“Надалі службові особи відобразили в обліку безтоварні операції з продажу імпортованих харчових домішок на адресу підприємств м. Києва та Київської обл. Під час відпрацювання зазначених СГД встановлено, що вони мають ознаки фіктивності”, – зазначили у ДФС, додавши, що допитані керівники причетність до створення та діяльності вказаних підприємств заперечують. У відомстві зазначили, що стосовно ряду суб’єктів господарської діяльності з ознаками фіктивності було внесено матеріали до ЄРДР за ст. 205 Кримінального кодексу України.

Встановлено, що вказані особи не відображали реалізацію придбаних харчових домішок, а здійснювали відображення в податковій звітності заміни номенклатури товару на будівельні матеріали та послуги підприємствам реального сектору економіки.

У ході проведених на підставі ухвали суду обшуків в офісі та складах підприємства було вилучено понад 3,4 млн грн в т.ч. 46,6 тис. дол., сервери, ноутбук, чорнові бухгалтерські документи та записи, а також документацію, в якій відображено реалізацію продукції фіктивним підприємствам.

За вказаними фактами проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України за фактом умисного ухилення від сплати податків службовими особами ТОВ “Е” (м. Чернігів).

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*