Юні спортсмени з Менського району змагались у Львові – ВАРВА СЬОГОДНІ

Юні спортсмени з Менського району змагались у Львові

15 січня 2017 року визначилися переможці ХVIІ міжнародного турніру з легкоатлетичних стрибків “Меморіал Олексія Дем’янюка”. Змагання щорічно проводяться в пам’ять про відомого українського легкоатлета, майстра спорту міжнародного класу, учасника Ігор ХХІІ Олімпіади 1980 року Олексія Дем’янюка, який трагічно загинув у 1999 році, пише МЕНА СЬОГОДНІ з посиланням на Менську районну раду.

В програмі змагань за підтримки Федерації легкої атлетики України та Міністерства молоді та спорту України, проведено юнацький та юніорський турніри зі стрибків у висоту, а також Гран-прі серед жінок та чоловіків.

Цьогоріч вперше змагання відвідали і юні представники Менського району – Дорошенко Поліна, Майстренко Вікторія та Рута Олег.

В двох секторах за активної уболівальницької підтримки – зі слів заслуженого тренера Надії Таратухіної – всі наші спортсмени показали високі результати і, враховуючі рівень турніру, зайняли високі місця.

Найближче до перемоги була Майстренко Вікторія – V місце, Рута Олег та Дорошенко Поліна вибороли – VI та VIII місця відповідно.

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*